top of page

Ny sida - Tävlingsekipage


Efter önskemål på uppstartsmötet för nya tävlingsorganisationen finns nu en ny sida där föreningens tävlingsekipage presenteras - om de vill!


Tanken är att vi lättare ska lära känna igen de ryttare som är ute och representerar vår förening på tävling, oavsett på bortaplan eller hemmaplan - och att det ska vara roligt för alla medlemmar att se, följa och heja på.


Det är helt frivilligt för dig som tävlar för THF att synas på denna sida. Skriv ditt namn, din hästs /hästars namn och vilken/vilka grenar ni tävlar i, samt bifoga en bild antingen avsuttet eller uppsuttet med din häst. Har du flera hästar, välj ut en presentationsbild.


Kom gärna med önskemål om innehåll eller kompletteringar för hemsidan! Och maila gärna in bilder som föreningen får använda som inläggsbilder, det uppskattas och underlättar.
108 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Comentários


bottom of page